Kancelaria

Kancelaria Adwokacka adwokata Marcina Łyducha świadczy kompleksową obsługę prawną zarówno podmiotów gospodarczych, jak i klientów indywidualnych. Prawo jest dla nas nie tylko pracą, ale też kodeksem, dlatego wszystkie projekty realizujemy z zachowaniem bardzo rygorystycznych zasad etyki zawodowej.

Prawo, misja i ambicja

Naszym celem jest zapewnienie Klientom kancelarii profesjonalnej i skutecznej ochrony prawnej. W sprawach, które zostały nam powierzone, kierujemy się przede wszystkim dobrem klienta, prowadząc go pośród paragrafów i przepisów prawa najlepszą, ale też całkowicie uczciwą drogą. Naszą gwarancją jest fakt, że nie podejmujemy się prowadzenia spraw, w zakresie których nie możemy zapewnić powyższych standardów postępowania.

Staramy się jednocześnie pomagać naszym Klientom na różnych polach ich działalności. Kancelaria stale współpracuje ze specjalistami z dziedziny m.in. księgowości, podatków, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz wyceny nieruchomości. Dzięki temu, na życzenie, możemy zapewnić kompleksową realizację powierzonych spraw, nie tylko w obszarze ścisłego prawa.

Sprawdzona metodyka pracy

Nasi Klienci mogą być pewni szczerości i uczciwości pracowników kancelarii. Po przeanalizowaniu danej sprawy przedstawiamy wstępną ocenę prawną oraz sugerujemy możliwe rozwiązania, szacunkowe koszty i ewentualne zagrożenia. Dzięki temu klient może łatwo podjąć decyzję o sposobie prowadzenia powierzonej sprawy.

kancelaria adwokacka poznań

W naszych działaniach, jeśli tylko istnieje taka możliwość, zawsze dążymy do ugodowego, pozasądowego rozstrzygnięcia sprawy, uwzględniając w tym dążeniu uzasadniony interes klienta. Regularnie, korzystając z wszelkich środków komunikacji, na bieżąco informujemy klienta o stanie sprawy oraz o jej wyniku.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu
Kancelaria Adwokacka
Adwokat Marcin Łyduch